Суспільство

Понад 80 мертвих рибин виявили в Сугоклеї: екоінспекція взяла проби води (ФОТО, ВІДЕО)

 Автор: Валерія Жовтун. 6727

До редакції «Гречки» звернулися кропивничани, які поскаржилися на дохлу рибу в річці Сугоклеї в районі парку Перемоги в Кропивницькому. Ситуацію нині з’ясовують в екоінспекції.

3 copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy

«Гречка» звернулася до Держекоінспекції Придніпровського округу і повідомила про мертву рибу в річці. В результаті сьогодні, 11 травня, на місце виїхали екоінспектори, які підтвердили факт загибелі риби та взяли проби води для дослідження.

4 copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy

«Складено акт про загибель риби, відібрані проби, які відправили в нашу лабораторію», – каже начальник управління державного екологічного нагляду в Держекоінспекції Придніпровського округу Володимир Кріпак. 

За його словами, екоінспектори виявили таку загиблу рибу: 66 товстолобів, 4 коропи, 1 карась і 1 йорж. А нижче греблі знайшли ще 12 мертвих рибин.

2 copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy

Лабораторія досліджуватиме річкову воду. Результати дослідження мають бути через 2-3 дні.

Також «Гречка» про загибель риби повідомила в Держпродспоживслужбу в області. Саме їх лабораторія зможе дослідити рибу.

Нагадаємо, що торік також у травні в річці виявили три десятки мертвих товстолобів. Результати дослідження води тоді жодного забруднення не показали.  

 

Поширюйте

Коментуйте