Суспільство

Закордонний паспорт та ID-картку можна буде оформити одночасно (ОНОВЛЕНО)

 Автор: Валерія Жовтун. 2469

Незабаром у рамках експериментального проєкту можна буде одночасно оформити ID-картку і закордонний паспорт. Уряд прийняв відповідну постанову.

pasportu

Про це повідомляє управління Державної міграційної служби у Кіровоградській області.

Експериментальним проєкт дає можливість 14-річним одночасно з оформленням ID-картки подати заяву для оформлення закордонного паспорта. 

Надалі в разі втрати документів або необхідності їх обміну у зв’язку зі зміною персональних даних, людина також може звернутися за одночасним оформленням ID-картки та закордонного паспорта. При цьому не буде необхідності спочатку оформляти ID-картку, а тільки після її отримання звертатися за оформленням закордонного паспорта.

Скористатися такою послугою громадяни України зможуть після набрання чинності постановою Кабміну, тобто після її офіційного опублікування, а також технічної реалізації  в інформаційно-комунікаційній системі Державної міграційної служби.

«Гречка» нагадує, де на Кіровоградщині зараз можна оформити закордонний паспорт.

ОНОВЛЕНО: З 23 травня підрозділи Управління Державної міграційної служби у Кіровоградській області розпочали одночасно оформлювати ID-картку та закордонний паспорт.

Нова послуга вдвічі скорочує час очікування виготовлення паспортних документів. Отримати її можна, звернувшись до найближчого підрозділу Міграційної служби області, незалежно від реєстрації місця проживання.

Вартість оформлення документів складатиме 1105 грн у разі оформлення протягом 20 робочих днів (ID-картки – 372 грн та закордонного паспорта 733 грн) та у терміновому порядку протягом 7 робочих днів 1583 грн (ID-картки – 498 грн та закордонного паспорта 1085 грн).

При оформленні ID-картки вперше у 14 років сплачується лише послуга оформлення закордонного паспорта.

 

Поширюйте

Коментуйте