Суспільство

Проблемний гуртожиток на Університетському став комунальним – що робити мешканцям?

 Автор: Анастасія Дзюбак. 7549

Міська рада Кропивницького ухвалила рішення, за яким гуртожиток по проспекту Університетському став комунальним майном і взятий на баланс міста.

gurtojutok Universutetsky

Зазначається, що таке рішення гарантує дотримання житлових прав мешканців гуртожитку.

Мешканцям гуртожитку тепер можна отримати ордери, що дозволить їм оформити право власності на приміщення у якому вони проживають. Для цього потрібно зібрати пакет документів і подати разом із відповідною заявою до

  • Центру надання адміністративних послуг «Прозорий офіс» міста Кропивницького, по вул. Архітектора Паученка, 41/26, каб. 123 (понеділок – четвер з 8:00 до 17:00, п'ятниця з 8:00 до 16:00);
  • відділу обліку житла Кропивницької міської ради по вул. Велика Перспективна, 41, кім. 121 (понеділок - п'ятниця з 8:00 до 16:00, перерва з 12:00 до 13:00).

Цей тимчасовий порядок не стосується тих мешканців гуртожитку, які мають кімнати на праві власності.

Нагадаємо, проблеми з гуртожитком тривають роками. Мешканці переконували, мають право на свої квартири, а приватне підприємство отримало будинок у власність незаконно і навіть намагалось продати їх квартири. 30 грудня 2020 в гуртожитку сталась пожежа.

Вже у 2021 році міська рада виграла суд щодо скасування права власності приватного підприємства «Вагран» на гуртожиток по проспекту Університетському.

Поширюйте

Коментуйте