Суспільство

На двох підприємствах Кіровоградщини прокуратура виявила факти співпраці з росією

. 35615

На територіях двох підприємств Кіровоградщини під час обшуків виявили документацію, що підтверджує тісні зв’язки з країною-агресором росією. Триває досудове розслідування.

pidpruemstva prokuratura

Як повідомляє Кіровоградська обласна прокуратура, під час обшуків виявили документацію, що підтверджує співпрацю цих підприємств з росією, зокрема контракти про поставку продукції та сировини.

Слідчі встановили, що 91% акцій одного з цих підприємств належить російському товариству з обмеженою відповідальністю. Це ТОВ у свою чергу виконує держзакупівлі на замовлення Міноборони росії та «Росэнергоатому».

«Одне з цих суб’єктів господарювання неодноразово здійснювало реалізацію та транспортування продукції до підприємства в місті Самара, яке у свою чергу надає допомогу самопроголошеній "владі", яка тимчасово окупувала частину територій Донецької та Луганської областей», – зазначають у прокуратурі.

Обшуки провели в рамках розслідування щодо привласнення бюджетних коштів у великих розмірах з боку осіб, які є громадянами РФ, є засновниками та власниками ряду суб’єктів господарської діяльності та  здійснюють свою діяльність на території області.

Триває слідство.

 Як повідомляла «Гречка», раніше суд на Кіровоградщині оголосив вироки трьом мешканкам і одній мешканці області за колабораційну діяльність.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама