Суспільство

Через брак пального: у Кропивницькому скоротили деякі маршрути автобусів

. 8867

Через дефіцит дизельного палива підприємство «Електротранс» вимушено скоротити тимчасово деякі маршрути в обласному центрі та зменшити кількість транспорту на них.

trolejbus

Як прокоментували у Кропивницькій міській раді, менша кількість автобусів вийде на маршрути вже 14 травня. Так, на маршруті №111 курсуватимуть два автобуси, а на №103 і №116 автобуси замінять по одному тролейбусу з автономним ходом.

«Вони працюватимуть за скорченим маршрутом – до центру міста. Решту напрямків обслуговуватимуть виключно маршрутні таксі. У той же час, наявність газу на заправках дозволяє працювати маршруткам у звичному режимі», – запевнив начальник управління транспорту та зв’язку Віктор Житник.

Такі зміни є тимчасовими – до вирішення проблеми з паливом в Україні, яка виникла через російські обстріли. Зміни в графіках руху транспорту невдовзі з’являться на сайті КП «Електротранс».

Раніше «Гречка» пояснювала, як саме тимчасові проблеми з паливом через війну влинуть на роботу громадського транспорту у Кропивницькому.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама