Суспільство

Сьогодні Кіровоградщина прощатиметься із двома захисниками

 Автор: Анастасія Дзюбак. 24023

Сьогодні, 14 травня, на Кіровоградщині відбудуться церемонії прощання із захисниками старшим сержантом Сергієм Гончаренком та капітаном Ростиславом Сингаєвським.

zahunyv

Ростислав Сингаєвський народився 17 квітня 1996 року у місті Благовіщенському. Вступив до військової академії в Одесі, а у 2017 році був направлений на службу в 95 ОДШБ, що несла службу в зоні АТО. На жаль, капітан загинув 11 травня під Ізюмом, де командував десантно-штурмовою ротою 95-ї Одеської штурмової бригади Збройних Сил України.

«Вольовий, сміливий і хоробрий чоловік дивився в очі війни ще зовсім молодим. Щирі співчуття рідним та близьким Ростислава Сингаєвського. Він віддав своє життя за Україну, за кожного її жителя та назавжди залишиться в наших серцях!», – зазначають у громаді.

Прощання із земляком-Героєм відбудеться 14 травня об 11.00 в Благовіщенському по вулиці Чехова, 107.

Сьогодні у жалобі і місто Кропивницький. Містяни прощатимуться із загиблим воїном-Героєм, старшим сержантом Сергієм Гончаренком. Церемонія прощання відбудеться на Алеї почесних воїнських поховань Рівнянського кладовища.

Міська рада попереджає, що рух транспорту цього дня із 13:00 до 14:00 по вулиці Автолюбителів поруч з Алеєю буде перекритий.

Aleya pohovan

Вічна пам'ять і слава Героям!

Поширюйте

Коментуйте