Суспільство

У Кропивницькому знову запрацюють камери автофіксації порушень ПДР

. 2893

Система камер автофіксації порушень правил дорожнього руху, яка була вимкнена через повномасштабне вторгнення росії, відновить свою роботу по Україні – зокрема і у Кропивницькому.

kameru

Про це повідомили у Патрульній поліції області. Зазначається, що систему вимкнули здебільшого із стратегічною метою, проте вже зараз є можливість ввімкнути її в низці обласних центрів. Це Кропивницький, а також Київ, Біла Церква, Вінниця, Кривий Ріг, Суми, Житомир, Хуст, Мукачево, Івано-Франківськ, Полтава, Тернопіль, Хмельницький, Одеса, Кременчук, Черкаси, Чернівці, Чернігів, Луцьк, Львів.

В самому Кропивницькому з 16 травня працюватимуть 5 приладів контролю по вулицях Полтавській, Габдрахманова, Яновського і Холодноярській.

«В час війни не варто забувати про безпеку дорожнього руху, адже недотримання ПДР також продовжує щодня вбивати наших громадян. Перевищення швидкості залишається однією з основних причин ДТП з травмованими та загиблими», – зазначають патрульні.

Крім того, камери фіксуватимуть порушення на трасах Київської, Вінницької, Волинської, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Одеської, Полтавської, Рівненської областей.

Нагадаємо, що у жовтні 2021 року в Кропивницькому встановили додаткові камери автофіксації.

Як писала «Гречка», поліція області попередила мешканців про шахраївшахраїв, які виманюють гроші начебто для лікування поранених та повернення людей з полону.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама