Суспільство

Мертва риба в Сугоклеї: що показали результати дослідження річкової води

. 14446

У Держекоінспекції Придніпровського округу розповіли про результати лабораторного дослідження річкової води з Суголеї, де минулого тижня виявили мертвими 84 рибини. Більшість – товстолоби. 

3 copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy

Результати дослідження води не показали явних причин, що могло стати причиною загибелі риби в річці на території парку Перемоги в Кропивницькому.

«Перевищення розчиненого кисню – у два рази, тобто вдвічі краще, ніж має бути, – каже заступник начальника управління Держекоінспекції Придніпровського округу Дніпропетровської і Кіровоградської областей Олександр Яремчук. –  Стан водневого показника також в нормі. Є перевищення по завислих речовинах: сульфатах, фосфатах, але вони не впливають на загибель риби. Тобто фактично встановити причину загибелі риби по даних лабораторних аналізів не є можливим».

За словами представника екоінспекції, проводять спостереження території і далі. Наразі відсутня нова загибель риби.

Територію також обстежили, однак фактів скиду хімікатів теж не виявили. Враховуючи те, що була бездощова погода, то відкидають варіант змивів у річку забруднюючих речовин з полів.

«Можливо, локальний замор риби, де є концентрація водоростей, викид сірководню, – припускає фахівець. – Можливо, хтось помив тару з ядохімікатами. І таке в нас трапляється».

«Гречка» нагадує, що мор риби в річці на території парку Перемоги стається вже не вперше.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама