Суспільство

Коли у магазинах Кропивницького з’явиться сіль

 Автор: Анастасія Дзюбак. 38735

Мешканці Кіровоградщини скаржаться на відсутність звичайної кам’яної солі на полицях магазинів. «Гречка» дізналася причини дефіциту, та коли поставки товару відновляться.

sil

Причиною відсутності солі на полицях стали інтенсивні обстріли російськими військами низки населених пунктів Донеччини цього тижня, серед яких і місто Соледар. Саме тут знаходиться одне з найбільших у світі виробництв видобутку кам’яної солі «Артемсіль».

Наразі торгівельні мережі у Кропивницькому шукають можливості доставити сіль від інших виробників.

«Вже сьогодні ми отримаємо партію солі, тож вона з’явиться в магазинах нашої мережі у Кропивницькому та області вже найближчими днями», – відповіли у «Файно Маркеті».

У торгівельній мережі «АТБ» підтвердили, що наразі є проблема із поставками кам’яної солі, яку намагаються вирішити. Коли саме продукція з’явиться на полицях цих маркетів – поки невідомо.

Супермаркети «Сільпо» у Кропивницькому поки не мають у продажу продукції «Артемсіль». У керівництві мережі запевнили, що товар розвозять по торгівельних точках за першої можливості.

Натомість покупцям пропонують морську, йодовану, гімалайську та інші види солі від вітчизняних і закордонних виробників.

Раніше «Гречка» пояснювала, чому на українських заправках зник бензин та чого чекати далі.

Поширюйте

Коментуйте