Суспільство

Одноразову допомогу переселенцям видаватимуть на залізничних вокзалах

 Автор: Анастасія Дзюбак. 1273

Вимушені переселенці, які виїжджають із зон бойових дій, окупації або оточення, зможуть отримати одноразову державну допомогу після прибуття прямо на залізничному вокзалі.

poizd dutuna

Як інформує «Укрзалізниця», наразі видачу готівки відпрацьовано у Львові, але надалі перелік вокзалів з такою послугою розшириться. Для виплат підприємство передає відомості з евакуаційних рейсів про кількість дітей та дорослих до «Укрпошти», яка забезпечує виплати прямо на станції.

Ця програма доповнює раніше запущену «Там, де вас чекають», за допомогою якої українці вже в евакуаційних поїздах можуть підібрати та замовити варіанти тимчасового розселення.

«Піклування держави дає свій результат: тільки за вчора близько 400 людей з-під лінії вогню з Донбасу все ж таки виїхали евакуаційними вагонами Укрзалізниці, а до того останні тижні цей денний показник був у межах 100-150», – зазначив керівник пасажирського напрямку «Укрзалізниці» Олександр Перцовський.

Йдеться про одноразову державну допомогу людям, які евакуювалися з районів проведення бойових дій, в розмірі 3000 гривень на кожну дитину чи людину з інвалідністю та 2000 гривень на кожну людину віком від 18 років/

Як повідомляла «Гречка», в Олександрії вимушеним переселенцям видаватимуть продуктові набори від ООН.

Поширюйте

Коментуйте