Суспільство

Укрпошта анонсувала продаж нової марки про русскій воєнний корабль – де придбати

 Автор: Анастасія Дзюбак. 2246

Укрпошта анонсувала випуск в оббіг нової марки про російський воєнний корабель, який поступить у продаж з понеділка, 23 травня.

marka

Нова марка матиме два номінали: «Русскій воєнний корабль … ВСЬО! Смерть ворогам!» F для листування по Україні та «Русскій воєнний корабль … ВСЬО! Слава нації!» W для міжнародних відправлень.

«Марку випускаємо 23 травня, в День морської піхоти України, а також на 40 день після трагічної загибелі російського військового крейсеру «москва», – зазначили у пресслужбі Укрпошти.

Вартість аркуша у три марки та три купони становить 69 гривень для номіналу F та 4,5 долари для міжнародних відправлень. При продажу працюватиме обмеження: на одного покупця не більше двох блоків по три марки будь-якого номіналу.

Марки продаватимуть у більш ніж 1500 відділеннях по Україні. Перевірити графік найближчого працюючого відділення можна тут: bit.ly/openhours22. Також замовити марки і мерч можна буде на п’яти онлайн-майданчиках, зокрема міжнародних.

Нагадаємо, що 20 травня – останній день голосування за наступний патріотичний дизайн марки від Укрпошти. Проголосувати можна через мобільний додаток «Дія» (вкладка «Опитування» в сервісі «Послуги») та на фейсбук-сторінці компанії. 

Як повідомляла «Гречка», раніше у Кропивницькому відбулося офіціне погашення марки «Русскій воєнний корабль, іді …!».

Поширюйте

Коментуйте