Суспільство

Голова Новгородківської громади закликав священників московського патріархату перейти в ПЦУ

. 1315

 

Голова Новгородківської селищної громади Олександр Сириця звернувся до священників та парафіян московського патріархату із закликом перейти до ПЦУ.

 

cerkva

Таке офіційне звернення оприлюднили на сторінці громади 18 травня.

У зверненні зазначається, що починаючи з 24 лютогь жоден із священників московського патріархата з громади не прийняв рішення про зміну конфесії, незважаючи на те, що керівниц осередок знаходиться у москві, а російський патріарх Кирили благословляє росіян на війну.

 

"Вірю, що у нашій громаді є священнослужителі УПЦ (московського патріархату), які здатні джити та приймати рішення вдласним розумом та за поакликом українського серця та духу, які знайдуть в собі мужність сказатьи ні московському ярму - як це зробили вже багато священнослужителів з 2019 року в Україні, а також ті, які роблять це сьогодні", - йдеться у зверненні.

 

Нагадаємо, раніше віряни в Аджамській громаді на загальних зборах проголосували за перехід до Православної церкви України, а також у Капітанівці парафія УПЦ Московського патріархату разом із священником приєдналась до Православної Церкви України.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама