Суспільство

Голова Новгородківської громади закликав священників московського патріархату перейти в ПЦУ

 Автор: Анастасія Дзюбак. 1993

 

Голова Новгородківської селищної громади Олександр Сириця звернувся до священників та парафіян московського патріархату із закликом перейти до ПЦУ.

 

cerkva

Таке офіційне звернення оприлюднили на сторінці громади 18 травня.

У зверненні зазначається, що починаючи з 24 лютогь жоден із священників московського патріархата з громади не прийняв рішення про зміну конфесії, незважаючи на те, що керівниц осередок знаходиться у москві, а російський патріарх Кирили благословляє росіян на війну.

 

"Вірю, що у нашій громаді є священнослужителі УПЦ (московського патріархату), які здатні джити та приймати рішення вдласним розумом та за поакликом українського серця та духу, які знайдуть в собі мужність сказатьи ні московському ярму - як це зробили вже багато священнослужителів з 2019 року в Україні, а також ті, які роблять це сьогодні", - йдеться у зверненні.

 

Нагадаємо, раніше віряни в Аджамській громаді на загальних зборах проголосували за перехід до Православної церкви України, а також у Капітанівці парафія УПЦ Московського патріархату разом із священником приєдналась до Православної Церкви України.

 

Поширюйте

Коментуйте