Суспільство

19-річного колаборанта з Харкова суд у Кропивницькому зобов'язав вивчити гімн України

 Автор: Валерія Жовтун. 10999

Кіровський райсуд у Кропивницькому зобов'язав 19-річного харків'янина, який у соцмережі відкрито підтримував збройну агресію рф,  вивчити напам'ять не тільки гімн України й розділ Конституції про територіальний устрій, а й пісню «Батько наш – Бандера, Україна – мати!», вірш «Любіть Україну», а також прочитати повість «Тарас Бульба» й роман «І будуть люди».

nevidomyj

Про це повідомив у своєму телеграм-каналі голова Кіровоградської облради Сергій Шульга.

Житель Харкова, який переїхав у Кропивницький із початком нападу росії, закликав в одному з публічних чатів у телеграмі до «руского міра». На цьому його і викрили правоохоронці. Кримінальне провадження – за ч. 2 ст. 109 Кримінального кодексу України (Дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади).

У процесі хлопець щиро покаявся.

Вирок Кіровського районного суду наступний: «(…) визнати винним у кримінальному правопорушенні,
передбаченому ч. 2 ст. 109 ККУ та призначити покарання у вигляді позбавлення волі строком на два роки без конфіскації майна, яке належить останньому на праві власності. (…) згідно з п. 6 ч. 3 ст. 76 ККУ, протягом іспитового строку покласти на ХХХ обов‘язки: вивчити напам'ять гімн України, розділ ІХ «Територіальний устрій України» Конституції України, вірш В.Сосюри «Любіть Україну», українську патріотичну пісню «Батько наш – Бандера, Україна – мати!», прочитати повість М.В.Гоголя «Тарас Бульба» та роман А.Дімарова «І будуть люди»».

Суд відбувся у березні. Вирок уже набрав чинності. Апеляції не було.

«Гречка» нагадує, викладача вишу з Кропивницького затримали за підозрою у колаборантстві

Поширюйте

Коментуйте