Суспільство

Воду у селищі Новому дають за графіком – у чому причина

 Автор: Анастасія Дзюбак. 2982

У селищі Новому у Кропивницькому від позаминулого тижня вода подавалася за графіком: по три години зранку і три – ввечері. «Гречка» дізналася, в чому причина і коли нормальне постачання води відновлять.

voda2

Послуги водопостачання мешканцям селища надає міське комунальне підприємство «Теплоенергетик». Мешканка Нового Світлана розповіла «Гречці», що з позаминулого тижня воду дають за графіком: з 5:30 до 8:30 і з 18:00 до 21:00. У самому «Теплоенергетику» їй назвали декілька причин.

«Спочатку казали, що бракує води. Потім що начебто змінюють насос – хоча минуло річ теж була проблема з водою і теж казали, що насос змінюють», – поділилася Світлана.

У міські раді Кропивницького пояснили, що на водогоні прорвало трубу одночасно у декількох місцях, і воду вимикали для ремонту. Потрібно було осушувати окремі ділянки водогону, тому водопостачання перекривали на час робіт. «Був складний прорив. Та із 23 травня вдень воду на селищі вже не відключатимуть», – відповіли у міськраді.

При цьому уточнили, що ще деякий час воду відключатимуть новенцям уночі: це потрібно для наповнення резервуарів після відновлювальних робіт.

Всім абонентам централізованого водопостачання радять на всяк випадок мати запас води – адже російські війська продовжують щодня обстрілювати територію України.

Раніше «Гречка» пояснювала, як можна знезаразити воду в домашніх умовах.

Поширюйте

Коментуйте