Суспільство

На Кіровоградщині судитимуть землевпорядника за відчуження 8 гектар Кам'яногірського заказника

 Автор: Анастасія Дзюбак. 2406

Голованівська прокуратура закінчила досудове розслідування щодо землевпорядника, який посприяв відчуженню земель Кам'яногірського заказника.

Sud pravosuddya vurok

Обвинувачений є фізичною особою-підприємцем та має кваліфікаційний сертифікат від  «Національного гірничого університету», на основі якого виконував дії землевпорядника. Слідчі встановили, що чоловік вніс недостовірну інформацію до документації, що дало можливість відчужити частину території ландшафтного заказника «Кам'яногірський».

«Вніс недостовірні відомості про те, що ділянки загальною площею 8 га не відносяться  до об’єктів природно-заповідного фонду, що у подальшому призвело до їх незаконного відчуження», – повідомляє обласна прокуратура.

Збитки державі від дій обвинуваченого оцінили у 3,8 мільйона гривень. Землевпорядника звинувачують у словживанні повноваженнями, які призвели до тяжких наслідків, і у підробленні документів. Подальшу долю землевпорядника вирішуватиме суд.

Кам'яногірський заказник розташований у межах Благовіщенського району Кіровоградської області, між селами Синицівка, Кам'яний Брід та Шамраєве. На території заказника зростають 27 видів рослин, які охороняються на міжнародному, державному або місцевому рівнях. Також тут трапляються два види тварин, занесених до Червоної книги України.

Раніше «Гречка» повідомляла, що 19-річного прибічника «руського міра» суд серед іншого зобов’язав вивчити розділ Конституції України та вірш Володимира Сосюри.

Поширюйте

Коментуйте