Суспільство

Після вибуху газу на Попова: мешканці першого під’їзду зможуть повернутися у квартири

. 1431

Мешканці частини квартир будинку у Кропивницькому, в якому 2 лютого вибухнув газ, вже найближчим часом зможуть повернутися додому.

vybuh kv

Як повідомляє заступник міського голови Олександр Мосін, станом на 24 травня у багатоповерхівці завершили аварійні роботи, наразі облаштувують будівельні конструкції на місці пошкоджених.

«Тривають роботи з під’єднання квартир першого під’їзду до всіх інженерних комунікацій: газ, вода, електропостачання. Щойно комунікації будуть під’єднані, мешканці першого під’їзду зможуть повернутися до своїх осель», – сказав він

Водночас мешканці квартир №4 і №8, які були сусідніми до епіцентру вибуху, змушені будуть почекати довше. Тут наразі відновлюють опорні конструкції будинку. Після відновлення плити між другим і третім поверхами під’єднають інженерні комунікації. Відремонтують ліфти у першому, третьому й четвертому під’їздах, а в другому – встановлять новий.

Нагадаємо, що загалом мали тимчасово відселити на період аварійно-відновлювальних і ремонтних робіт в будинку мешканців 71 квартири.

Раніше «Гречка» повідомляла. що мешканці багатоповерхівки на Попова, чиї квартири постраждали через вибух газу, отримують компенсацію за найм житла на час ремонту. 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама