Суспільство

Конфлікт у готелі «Шенген» у Кропивницькому: працівниці заявили про напад керівника (ВІДЕО)

. 6171

Дві жінки, які працювали у готелі «Шенген» у різний час, заявили про агресивну поведінку правління. Одна з них розповіла, що керівник на роботі вдарив її по обличчю – сам чоловік агресію зі своєї сторони визнає, проте факт побиття заперечує.

 shengen

Анастасія Абразумова працювала адміністраторкою в готелі «Шенген». Як передає «Суспільне», дівчина розповіла, що керівник готелю Олександр Леонов напав на неї і вдарив.

«Власник почав пред’являти претензії, що нібито у касі не вистачає готівки. Він завів мене у номер і вдарив в око, розбив окуляри. І кричав, і лаявся, що я його обманюю на гроші – хоча це не так, я ніколи так не роблю», – розповіла дівчина.

Дівчина звернулася до поліції та лікарні із травмами. У лікарні підтвердили, що у Анастасії Абразумової садна та гематоми лівого ока та лівої ділянки носа, є ознаки легкого струсу головного мозку.

У поліції відреагували на заяву: триває досудове розслідування про умисне нанесення легких тілесних ушкоджень.

Abrazumova

Анастасія Абразумова, фото «Суспільне»

Сам Олександр Леонов стверджує, що ніяких фізичних дій до Анастасії я не застосовував і в номер, де немає камер спостереження, її не заводив.

«В мене не складаються стосунки з працівниками. Є спеціальні структури, тож нехай розбираються, хто і кого вдарив в око, хто, кого і яким чином обманув. Все інше – це питання праці, які стосуються нашого закладу», – заявив він.

leonov

Олександр Леонов, фото «Суспільне»

Дізнавшись про конфлікт, свою історію розповіла кропивничанка Наталія Шаповал. Вона у лютому пропрацювала три з половиною дні у готелі «Шенген», після чого звільнилася через агресивність керівника«Він на рівному місці починав кричати, тягати мене за кофту і бити. Я тікала від нього по ресторану, потім подзвонила в поліцію. Від того, що я тоді пережила, мене досі теліпає», – поділилася жінка.

За словами Наталії Шаповал, тоді поліція приїхала, і лише під наглядом патрульних Олександр Леонов віддав кошти, які був винен їй за роботу. Заяву тоді жінка не писала, проте готова свідчити у суді за потреби.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама