Суспільство

Дефіцит пального: що буде з тарифом на проїзд у Кропивницькому?

 Автор: Валерія Жовтун. 12857

Нині в міськраді кажуть, що питання підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті Кропивницького не розглядається.

tr 1

За інформацією начальника управління транспорту та зв'язку міськради Віктора Житника, наразі на маршрутах працюють 31 тролейбус і 9 автобусів.

«Ми підсилили ті напрями, які недостатньо охоплені приватними перевізниками. Кількість маршруток, які курсують містом сягає до 180 одиниць техніки, у довоєнний час їх виїздило до 80 машин», – каже  Віктор Житник.

Через ситуацію із дефіцитом на заправках дизельного пального роботу комунального громадського транспорту максимально оптимізували.

Сьогодні містом курсують  автобуси на маршрутах: №111 – три одиниці, два  на №116 і по одному на №123 і №103. Маршрути №103 і №118 підсилені електротранспортом – за ними рухаються по одному тролейбусу, але лише до центру міста. Днями поновили роботу автобусного маршруту №46.

Аби стабілізувати роботу комунального транспорту і мати меншу залежність від дефіциту пального на АЗС на КП «Електротранс» мають ввести в експлуатацію паливно-розливний модуль. 

Що стосується ймовірного підняття тарифів на проїзд, то посадовець каже, що все залежить від того, наскільки швидко стабілізується ситуація на ринку пального. Крім того, на міський бюджет збільшується навантаження по відшкодуванню пільгового проїзду через збільшення кількості пільговиків серед вимушених переселенців.

Для приватних перевізників особливих передумов для підняття тарифів немає, оскільки ціна на газ не змінилася.

«Офіційно з цим питанням вони наразі не зверталися», – зауважив Віктор Житник.

«Гречка» нагадує, графіки руху автобусних маршрутів №103 та №116 оновили.

 

Поширюйте

Коментуйте