Суспільство

Як театр імені Кропивницького проводитиме вистави у разі повітряної тривоги

. 3208

Обласний український музично-драматичний театр імені Кропивницького із сьогоднішнього дня, 28 травня, відновлює покази вистав. У театрі розповіли, як подбають про безпеку глядачів та як працюватимуть при повітряній тривозі.

Teatr Krop

У театрі Кропивницького зазначили, що якщо сигнал повітряної тривоги припаде на початок вистави (або перед нею), то глядачам варто сховатися у найближчому укритті. Якщо повітряна загроза триватиме менше 60 хвилин, то після відбою глядачі зможуть повернутися до зали, і показ вистави розпочнуть по готовності творчого та технічного персоналу.

Якщо сигнал тривоги триватиме довше години, то виставу перенесуть на іншу дату, про яку в театрі повідомлять згодом.

У випадку, коли сигнал тривоги пролунає під час вистави, то вона буде призупинена, а глядачі повинні будуть пройти до найближчих укриттів. Якщо перерва через повітряну загрозу буде менше години, то показ вистави відновлять після відбою. Якщо більше години – то виставу перенесуть.

У разі повторного сповіщення повітряної тривоги в межах однієї вистави, показ припинять і перенесуть на іншу дату.

«Усі придбані вами квитки, в разі перенесення вистав, лишаються дійсними! Сподіваємося на відсутність загроз і разом з тим просимо вибачення за усі можливі незручності та турботи. Адже ваша і наша безпека передусім», – зазначили в театрі корифеїв.

Усі придбані вами квитки, в разі перенесення вистав, лишаються дійсними.

Раніше «Гречка» публікувала розклад вистав театру Кропивницького на травень-червень 2022 року.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама