Суспільство

Про українську сміливість: ініціативні містяни оновили стелу на набережній Кропивницького (ФОТО)

 Автор: Анастасія Дзюбак. 10254

У Кропивницькому пара містян Дмитро Богданов та Аліна Маркіна вирішили оновити бетону стелу і підтримати міжнародну рекламну кампанію про сміливість українців.

 bulo1

Аліна Маркіна та Дмитро Богданов ініціювали толоку, зібравши 14 людей для втілення ідеї. Оновити вирішили бетонну плиту, яка знаходиться на набережній Інгулу в центральній частині Кропивницького..

bulo2

Разом містяни пофарбували цю бетонну плиту на набережній у жовтий колір та зробили напис про сміливість українців, яка є слоганом міжнародної кампанії.

«14 людей і бажання зробити щось гарне трохи покращили набережну у Кропивницькому. А ще більше 10 мішків церезіту, 12 літрів фарб й купа годин роботи. Бо покращення – то важка праця», – прокоментував Дмитро Богданов.

На стелі тепер видніється напис Be brave like Ukraine – «Будь сміливою (сміливим) як Україна».

bulo3

Це один зі слоганів міжнародної рекламної кампанії, в рамках якої по всьому світу прославляють сміливість українців у боротьбі проти російських загарбників.

На зворотньому боці боетонної плити цей же напис зроблено українською.

bulo4

bulo5

 Раніше «Гречка» повідомляла, хто увійшов до консультативної ради, яка керуватиме перейменуванням топонімів і демонтажем пам’ятників, пов’язаних із Російською імперією та Радянським Союзом.

Поширюйте

Коментуйте