Суспільство

Жителі області скаржаться на завищені ціни на пальне

 Автор: Валерія Жовтун. 4191

Останнім часом до Держпродспоживслужби в Кіровоградській області почали надходити скарги про надмірно завищені ціни на пальне, відсутність розрахункових документів, відмову у вільному виборі засобів розрахунку.

palne

Про це повідомляє пресслужба управління.

Так, за результатами позапланових перевірок фахівці Держпродспоживслужби  встановили, що на одній автозаправці при продажі пального застосовувались ціни, сформовані без урахування вимог постанови Кабміну, що призвело до отримання необґрунтованої виручки.

Як зауважили в Держпродспоживслужбі області, за порушення порядку формування, встановлення та застосування державних регульованих цін на паливо до суб’єкта господарювання застосують адміністративно-господарські санкції.

«Гречка» нагадує, 20 травня уряд скасував регулювання цін на пальне, шляхом встановлення торговельних надбавок, що застосовувались при роздрібній реалізації пального. При цьому суб’єкти господарювання, як і раніше, зобов’язані завчасно декларувати ціни у разі їх підвищення більш ніж на 5%. 

Ще 19 травня в Мінекономіки зауважили, що мета уряду – збільшити постачання пального щонайменше до 15-16 тисяч тонн на добу задля того, щоб оператори мали можливість наростити запаси ресурсу, що має вплинути на зменшення черг на АЗС.

 

Поширюйте

Коментуйте