Суспільство

У Кропивницькому розробили телеграм-бот для зручного пошуку пального по Україні

. 22433

Кропивницькі працівники ІТ-компанії EVNE Developers розробили телеграм-бот EVNE Energy, через який можна відслідковувати наявність різного палива на заправках в режимі онлайн по всій країні.

palne

Як пояснив директор компанії Роман Бондаренко, телеграм-бот дозволяє відфільтрувати пошук за видом палива, та способом оплати (готівкою, безготівково чи талонами) та доступністю – для приватних осіб чи лише для спецтранспорту.

«Перевіряти наявність пального можна через додатки мереж заправок, проте важко перевірити, чи наявне пальне для спецтранспорту, чи для приватного. На це йде багато часу, тож ми за два тижні розробили такий бот, який це дозволяє робити швидко і зручно», – розповів він.

Програма бере інформацію з відкритих джерел стосовно мереж ОККО, БРСМ, Aвіас, Socar, та у компанії пояснили, що працюють над розширенням списку мереж.

Користувачам бот додатково дає посилання на мапу з локацією обраної станції з пальним.

Бот EVNE Energy є безкоштовним, проте його утримання потребує ресурсів. Тож у телеграм-боті крім іншого є можливість задонатити – половина суми піде на власне вдосконалення платформи, а половину буде перераховано на потреби Збройних Сил України.

Скористатися телеграм-ботом EVNE Energy можна за посиланням https://t.me/EDenergybot

 Як повідомляла «Гречка», мешканці Кіровоградщини скаржаться на завищені ціни на пальне та відмову у виборі засобів розрахунку на деяких АЗС.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама