Суспільство

Цьогоріч у Кропивницькому понад тисяча випускників і 135 медалістів

 Автор: Валерія Жовтун. 1547

У Кропивницькому 117 випускників отримають золоті медалі й 18 – срібні.

schkolari

Як повідомляє міськрада, цьогоріч у Кропивницькому школу закінчують 1357 випускників.

Свої відзнаки за успіхи у навчанні й свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти випускники отримають 30 червня.

Начальниця міського управління освіти Лариса Костенко нагадала, що цього року учні та випускники звільненні від ДПА та ЗНО.

Переведення учнів на наступний рік навчання здійснюється на підставі результатів підсумкового (семестрового та річного) оцінювання учнів згідно з рішенням педагогічної ради.

А для вступу на перший курс для здобуття ступеня бакалавра (магістра з медичних та ветеринарних спеціальностей) будуть використовувати результати національного мультипредметного тесту.

Кропивницька школа №4 пропонує безкоштовний курс підготовки до національного мультипредметного тесту з української мови, математики та історії України в очному режимі. Заняття проводитимуться з 6 по 24 червня за адресою: вул. Шульгиних, 38 (центральна частина міста, біля площі Богдана Хмельницькому).

Тривалість занять з 9:30 до 13:00.

Довідки за телефоном: (095) 451-04-85.

«Гречка» нагадує, для більшості кропивницьких шкіл навчальний рік завершився 31 травня. У новому навчальному році в місті працюватимуть 38 закладів освіти. До перших класів планують набрати 2385 учнів, а продовжать здобувати повну загальну середню освіту 1492 десятикласники. 

 

Поширюйте

Коментуйте