Суспільство

Адресні таблички на перейменованих вулицях Кропивницького – як виглядатимуть і скільки коштують

 Автор: Анастасія Дзюбак. 5026

У міській раді Кропивницького визначили єдині стандарти для покажчиків адрес будинків на перейменованих вулицях міста та встановили термін на їх заміну.

adresa tablu4ka

Зразки адресних покажчиків затвердила робоча група, до якої увійшли депутати міської і районних рад, працівники рекламних агентств і виконавчих органів.

Встановлені вказівники адрес будуть біло-синіми і матимуть два варіанти: горизонтальний і вертикальний. На ньому основний номер будинку буде написаний цифрою розміром першого рівня, буква і цифра після дробу – розміром другого рівня.

«Напис виконується білим кольором українською мовою та дублюється в транслітерації латиницею. Покажчики встановлюватимуть на кожному будинку, споруді, що мають адресу», – пояснюють у міськраді.

Змінюватимуть таблички на тих вулицях, які вже перейменовані – на це передбачили 2 місяці. За цей час юридичні особи, підприємства, установи, жителі приватного сектору у Кропивницькому мають замовити і встановити нові вказівники. Орієнтовна вартість одного близько 300 гривень.

Нагадуємо, що нещодавно перейменували низку вулиць і провулків у Кропивницькому.

Раніша «Гречка» пояснювала, що потрібно робити з документами мешканцям і юридичним особам, які зареєстровані на перейменованих вулицях.

Поширюйте

Коментуйте