Суспільство

В умовах воєнного стану: як у Кропивницькому працюватимуть дитячі таборівки (ВІДЕО)

. 2376

В освітніх та спортивних школах, дитячо-юнацьких клубах протягом літа 2022 року функціонуватимуть літні таборівки різного спрямування: мовні, креативні, STEM тощо. При цьому обов’язковою умовою є безпечність на випадок повітряної тривоги.

 tabir

У кожному закладі дозвілля дітей у Кропивницькому організують за власним окремим планом заходів.

«З червня по серпень на базі 20 закладів освіти, де є укриття, буде організовано безпечне змістовне дозвілля учнівської молоді. Тут у гуртках діти займатимуться у дистанцiйному режимi та очно у малих групах», – розповіла начальниця міського управління освіти Лариса Костенко.

Протягом літа на базі Преображенської гімназії, гімназії ім. Т. Шевченка, НВО №6, Кіровоградського колегіуму, Лелеківської гімназії, Ліцею «Наукового», Новомиколаївської гімназії, гімназії «Інтелект» планується організувати дозвілля орієнтовно для 1500 дітей.

У міській раді підтримали звернення депутаток і дептутатів міжфракційного об’єднання «Рівні можливості» щодо забезпечення влітку позашкільною освітою школярів, зокрема і дітей, яким довелося рятуватися від воєнних дій з інших областей України. Обов’язкова умова – забезпечення укриттям на випадок повітряної тривоги.

Список приватних і державних позашкільних закладів у Кропивницькому із контактними телефонами можна знайти за посиланням.

Як повідомляла «Гречка», з 1 червня у Кропивницькому запрацюють ще 13 дитячих садочків.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама