Суспільство

Депутату Кропивницької райради оголосили підозру: «віджали» 13 земельних ділянок?

. 9444

Правоохоронці встановили, що у 2012 році тодішній голова районної ради ніби організував злочинну групу, яка протягом 8 років за підробленими документами привласнила 13 земельних ділянок у Кропивницькому районі.

Sud pravosuddya vurok

Як повідомляє обласна прокуратура, йдеться про колишнього голову РДА, який наразі є депутатом райради від однієї із заборонених в Україні політичних сил. Також до злочинної групи входили колишній головний бухгалтер районної держадміністрації, дружина депутата та державні реєстратори. Для оформлення прав власності на землі спільники використовували персональні документи громадян України (без їх відома), а також підроблені документи.

«Схема полягала у безоплатній приватизації земель на ім’я різних осіб з подальшою реєстрацією прав власності на себе та свої фірми. Вже встановлено 13 незаконно привласнених земельних ділянок вартістю понад 600 тисяч гривень», – зазначають слідчі.

Детективи слідчого управління поліції області запевняють, що зібрали докази шахрайського заволодіння злочинною групою щонайменше 13 земельними ділянками у Кропивницькому районі по 1,5-2 гектари кожна у період з 2012 по 2020 роки. Незаконна реєстрація ще 150 земельних ділянок загальною площею понад 300 га наразі перевіряється слідтвом.

Депутату райради повідомлено про підозру у шахрайстві вчиненому організованою групою – ця стаття передбачає покарання позбавленням волі на строк від 5 до 15 років з конфіскацією майна. Готується клопотання що обрання запобіжного заходу.

Раніше «Гречка» пояснювала, як діє ринок нерухомості в умовах воєнного стану в Україні.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама