Суспільство

Київська компанія зробить проєктні пропозиції будівництва житла для переселенців у Кропивницькому

. 2304

Київська будівельна компанія ТОВ «Б19» сформує проєктні пропозиції будівництва житла для вимушених переселенців у Кропивницькому. Сьогодні, 3 червня, представники будівельної компанії виїхали оглянути земельні ділянки, на яких планується зведення п’ятиповерхівок.

budivnuztvo

Про це повідомляє обласна військова адміністрація, де сьогодні і відбулася робоча нарада з будівельною компанією. Вивчали пропозиції з сучасних технологій в житловому будівництві.

«Компанія є експериментальним майданчиком Київського національного університету будівництва та архітектури. Наше виробництво дозволяє будувати будинки із тришарової залізобетонної панелі. Підприємство є одночасно і виробником, і забудовником», – каже директор ТОВ «Б19» Ігор Папуч.

За його словами, завдяки модульній технології будівництва та швидкомонтованій системі, зведення будинків скорочується вдвічі.

Відомо, що після огляду земділянок представниками ділянок, далі міська рада надасть будівельникам технічне завдання та вихідні дані, аби вони могли сформувати проєктні пропозиції.

«Гречка» нагадує, у Кропивницькому планується побудувати 2000 квартир до кінця цього року. Заплановане зведення 20 п’ятиповерхівок на вулиці Генерала Жадова та по проспекту Університетському.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама