Суспільство

«Дніпро-Кіровоград» віддасть під заставу нерухомість для виплати кредиту

 Автор: Ірина Требунських. 3317

Обласне підприємство «Дніпро-Кіровоград» через зменшення платоспроможності абонентів змушене заставляти нерухомість, щоб виплатити позику Світовому банку.

Dnipro Kirovograd vodokanal

Про це повідомив в.о. генерального директора підприємства Олександр Пісний. Він пояснив, що тарифи на послуги не покривають фактичні потреби, а кількість юридичних абонентів і платоспроможність фізичних осіб, які користуються послугами, зменшилася через воєнні дії.

«Якщо взяти відповідний період 2021 року, то витрати на електроенергію у нас зросли на 23 мільйона гривень, недоотримали оплати за надані послуги на 17,5 мільйона гривень», – сказав він.

Вже 15 червня «Дніпро-Кіровоград» має віддати чергову частину за позикою від Світового банку розміром у 1,2 мільйона доларів. Щоб віддати борг, підприємство хоче отримати овердрафт (кредит на суму, що перевищує залишок коштів) від українського банку під заставу нерухомості.

Як уточнив Олександр Пісний, під заставою є нерухомість підриємства по вулиці Соборній та Івана Похитонова у Кропивницькому, а для підвищення суми овердрафту під заставу віддали ще одну будівлю в Озерній Балці.

Як інформувала «Гречка», на Кіровоградщині планують побудувати водогін на декілька громад

Поширюйте

Коментуйте