Суспільство

На Кіровоградщині арештували майно кар'єру з російськими власниками (ОНОВЛЕНО)

 Автор: Анастасія Дзюбак. 23717

Поліція арештувала майно та корпоративні права на суму майже 30 млн грн підприємства російських бізнесменів на Кіровоградщині.

288129167 739288264171191 5699084947192535485 n

На фото яким проілюстрували інформацію кар'єр

Про це повідомили в Департаменті стратегічних розслідувань Національної поліції України.

Це зробили, щоб було неможливо вивести гроші до росії, адже ці гроші можуть використовуватися для підтримки окупаційної армії та інших незаконних збройних формувань.

У поліції встановили, що бенефіціарними власниками підприємства, яке займається видобуванням корисних копалин на території Кіровоградської області, є громадяни росії. Вони продавали товар товариствам невизнаної придністровської молдавської республіки та росії.

ОНОВЛЕНО: За інформацією Кіровоградської обласної прокуратури, це майно підприємства, яке видобуває каолін та постачає корисну копалину до країни агресора, до речі, за ціною втричі нижчою ніж до інших  країн.

За даними слідства, кінцевим бенефіціаром цього товариства є російський підприємець-міліардер. Підприємство постійно перебувало у фінансово-господарських взаємовідносинах з рф, про що свідчать укладені контракти про поставку продукції та сировини.

Триває досудове розслідування кримінального провадження за фактом привласнення бюджетних коштів  у особливо великих розмірах  за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України.

 

 

Поширюйте

Коментуйте