Суспільство

У Кропивницькому пес-переселенець став волонтером та завів TikTok (ВІДЕО)

. 4853

Юлія і Вадим, які евакуювалися з Рубіжного Луганської області, разом зі своїм песиком Тедом стали волонтерами у Гуманітарному центрі у Кропивницькому. Про волонтерські будні песика розповідають через його особистий TikTok-канал.

pesuk volonter2.0

Врятувавшись з Рубіжного від російських загарбників, Вадим і Юлія звернулися до Гуманітарного центру у Кропивницькому спочатку за допомогою. Та потім самі долучилися разом з песиком Тедом до команди волонтерів. Зараз вони у центрі відповідають за харчові продукти для вимушених переселенців.

«На початку пес Тед був нервовий, лякався гучних звуків – на нього вплинули пережиті ним обстріли. Зараз він кожен день з нами у Гуманітарному центрі, активно допомагає і став нашим улюбленцем», – розповіла співкоординаторка центру Олена Горобець.

pesuk volonter3

У песика Теда є окремий канал у TikTok: тут відео про збір продуктових наборів, спогади про життя у Рубіжному і власне посвята у волонтери у Кропивницькому.

@ted_volonter #собакаволонтер #волонтерствосближает???????????? #волонтерство #теріторіяуспіху #волонтер #нетвойне #шпиц #шпицулякрасотуля???? #щпицуля #тедволонтер #ted_volonter ♬ оригінальний звук - Бориска
@ted_volonter #волонтер #волонтерство #нетвойне #славаукраїні???????????????????????? #шпиц #шпицуля #кропивницкий #теріторіяуспіху ♬ Circle of Life (From "The Lion King") - The West End Orchestra and Singers

Наразі у Гуманітарному центрі є гостра потреба у продуктах для харчових наборів. Тож волонтери будуть вдячні за допомогу крупами, олією, цукром, консервами тощо. Також постійно потрібні канцтовари, іграшки для дітей, одяг.

Допомогу можна принести до Гуманітарного центру у Кропивницькому (приміщення школи №34 на бульварі Студентському, 11а) і особисто познайомитися з песиком-волонтером Тедом.

Раніше «Гречка» розповідала, як у Кропивницькому створювався і працює Гуманітарний центр.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама