Суспільство

У Кропивницькому планують переобладнати громадські приміщення під житло для переселенців

 Автор: Ірина Требунських. 4623

Для потреб вимушених переселенців планують переоблаштувати застарілі громадські приміщення під придатне житло. Реновацію будівель робитимуть у співпраці із Агентством з питань біженців ООН.

dim

Як повідомляє Кропивницька міська рада, 15 червня секретар міської ради Олег Колюка обговорив із керівником польового офісу управління гуманітарними справами ООН Едуардом Тауілом питання розселення вимушених переселенців та підготовки наданих їм приміщень до зими.

«Всі будівлі, де вже проживають внутрішньо переміщені особи, мають опалення. Місто отримало завдання підготуватися до розселення ще 5,5 тисяч вимушених переселенців. Це досить складне завдання, адже ресурси міста обмежені», – пояснив Олег Колюка.

Едуард Тауіл зазначив, що реалізувати це завдання можна, облаштувавши громадські приміщення під житло. Реновація застарілих приміщень полягає не лише в заміні вікон, а й в оновленні мереж, заміні теплових пунктів, встановлення сучасних лічильників тощо.

Це великий об’єм робіт для міського бюджету, тому до співпраці планують залучити Агентство ООН у справах біженців. Тож міська рада готує список відповідних приміщень у Кропивницькому, який далі передадуть в регіональний офіс агентства.

Як повідомляла «Гречка», раніше оприлюднили кілька архітекторських пропозицій соціального житла для вимушених переселенців у Кропивницькому.

Поширюйте

Коментуйте