Суспільство

Пляжний відпочинок на час війни заборонили у Кропивницькому

 Автор: Валерія Жовтун. 3997

На період воєнного стану у Кропивницькому заборонили купання у відкритих водоймах.

288091651 400504045452906 5374084350490246510 n

Як повідомляє пресслужба міськради, таке рішення прийняла міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Крім купання діє заборона також на використання плавучих засобів, встановлення водних атракціонів та облаштування місць для водних видів спорту чи фізкультурно-оздоровчих занять.

За інформацією начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міськради Сергія Коваленка, в місті відсутні офіційно визначені місця масового відпочинку на водоймах, які б відповідали правилам охорони життя людей на водних об'єктах.

«Стихійні ж місця відпочинку в період дії воєнного стану неможливо забезпечити засобами оповіщення і укриттями на випадок виникнення надзвичайної ситуації воєнного характеру та повітряної тривоги», – йдеться в повідомленні.

За даними обласного лабораторного центру, стан води у більшості річок та ставків на території міста, а також прибережний ґрунт, за санітарно-епідеміологічними показниками не відповідають встановленим нормам.

«Гречка» нагадує, нині на Кіровоградщині лише два пляжі готові до літнього сезону.

 

Поширюйте

Коментуйте