Суспільство

Звіт голови обласної ради депутати підтримали одноголосно

 Автор: Валерія Жовтун. 795

Звіт про роботу на посаді голови Кіровоградської обласної ради Сергія Шульги у 2021 році депутати підтримали одноголосно на сесії 14 червня.

Про це повідомляє пресслужба облради.

«Пам'ятаєте, трохи більше як рік тому з трибуни я говорив про необхідність змінити управлінські підходи, про прозору й відкриту роботу, яка має бути в обласній раді, про потребу об'єднатися і спільно працювати – всім разом: громадам, депутатам. Минув рік і я можу констатувати, що процес змін розпочався і триває», – зазначив Сергій Шульга.

Упродовж 2021 року на комунальних підприємствах облради відбулося 11 аудитів.

«11 аудитів, які провів контрольно-ревізійний відділ апарату обласної ради за моєю ініціативою, показали, що проблеми є. Це збиткова робота підприємств, це небажання розвивати підприємства, це фінансові порушення і так далі. На окремих підприємствах у 2021-му ми з вами оновили керівництво. І, як наслідок, відбулися позитивні зміни в результатах роботи», – підкреслив голова облради.

Сергій Шульга навів приклади порівнюючи результати роботи комунальних підприємств за 2020 і 2021 роки.

Зокрема, Регіональний фонд підтримки підприємництва у 2021 році реалізував вісім проєктів на суму 2,4 мільйона гривень, у той час, як у 2020 – 1 на суму 530 тисяч гривень у тому числі коштом співфінансування з місцевого бюджету. Директора фонду Ольгу Ковальову-Алокілі сесія призначила у травні 2021 року.

Комунальне підприємство «Кіровоградфармація» у 2021 році збільшило дохід від реалізації лікарських засобів на 1 мільйон гривень, отримало прибуток і підняло заробітні плати працівникам. У 2020 році підприємство було збитковим – сума збитків майже 600 тисяч гривень. Директора «Кіровоградфармації» Жанну Стручковську сесія призначила торік у вересні. Знам’янська бальнеологічна лікарня, у порівнянні з 2020 роком, збільшила чистий дохід у 2021 на 7,7 мільйона гривень до 27,5 мільйона гривень, а також осучаснила 14 номерів. Обов’язки директора лікарні з липня 2021 року виконує Юрій Вісяников.

«Я вдячний усім за якісну роботу. Не зупиняємося! Працюємо й далі на максимально можливий у нинішніх умовах війни результат. І головне пам'ятаємо, робота має бути прозорою! Як я зазначав на початку своєї каденції, «священних корів не буде»!», – підсумував Сергій Шульга.

 

Поширюйте

Коментуйте