Суспільство

«Книга єднає Україну» – у Кропивницькому влаштували книжкове свято для дітей переселенців (ФОТО)

. 2291

Для родин з дітьми, які знайшли прихисток від російських обстрілів у Кропивницькому, дитяча обласна бібліотека імені Шевченка влаштувала книжкове свято з майстер-класами і розважальною програмою.

knugu peres1

Заступниця директора бібліотеки Олена Ліпей розповіла, що близько 150 книг у подарунок дітям-переселенцям передало видавництво «Школа», а підготувати свято допомогли координатори гуманітарного центру «Територія успіху».

«У нас в бібліотеці ще й стартувала програма літніх читань, тож такі подарунки від видавництва стануть розрадою для дітей, мотивуватимуть читати. Книжки сучасні, з яскравими ілюстраціями», – додала вона.

knugu peres Lipej

Бібліотекарі влаштували для дітей майстер-класи з поробок, ігри під відкритим небом, а також роздавали морозиво і флаєри на безкоштовне катання на атракціонах у Дендропарку.

knugu peres3

knugu peres4

Щоб поповнили власну бібліотеку новою книжкою, завітали на свято і Олена Маркова з донькою Веронікою. Близько місяця тому вони були вимушені евакуювалися до Кропивницького з рідного міста Бахмут.

«І я, і донька любимо читати. Коли приїхали до Кропивницького, то одразу почали шукати бібліотеку – нам порекомендували обласну імені Шевченка. Я читаю в електронному форматі, а ось Вероніка полюбляє друковані видання. Вона любить картинки і запах нової книжки», – поділилася пані Олена.

knugu peres2

 Як пояснила співкоординаторка Гуманітарного центру і дитяча письменниця Олена Горобець, ті книги, які залишаться після свята, роздаватимуть дітям у центрі. Також вона поділилася власним рецептом прищеплення любові до читання дітям:

«Краще починати читати серії книг. Прочитавши одну, дитині буде цікаво читати продовження із вже знайомими героями, впізнаваним оформленням. Я так привчала своїх синів», – розповіла вона.

 knugu peres7

Як повідомляла «Гречка», раніше Джоан Роулінг виклала книги про Гаррі Поттера у вільний онлайн-доступ для українських читачів.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама