Суспільство

Задля підтримки – театр Кропивницького візьме участь у міжнародному фестивалі з Херсона

. 2407

Аби підтримати Міжнародний театральний фестиваль з Херсона  «Мельпомена Таврії», який цьогоріч через тимчасову окупацію вимушений змінити свою локацію, поза конкурсом театр імені Кропивницького долучається виставою «Вічний закон материнства».

melpomena0Під час репетиції вистави

Про це стало відомо сьогодні під час пресконференції представників Кропивницького театру й акторів вистави за п'єсою Володимира Винниченка «Закон».

Виставу обрали колективно. Кажуть, символічно, адже Винниченко також був політичним і громадським діячем.

melpomena1

На виставу «Вічний закон материнства» запрошені також вимушені переселенці, які знайшли прихисток у Кропивницькому. Вистава стартує сьогодні, 16 червня, о 18:00 в обласному академічному театрі імені Марка Кропивницього.

Вимушені переселенці, які хочуть відвідати виставу безкоштовно, мають прийти до каси театру і пред'явити довідку ВПО. Кількість місць обмежена, тому один квиток дають в одні руки. 

Крім того, у холі театру на відвідувачів чекатиме одноденна виставка робіт херсонського фотохудожника Володимира Пінеги. Роботи будуть в театрі лише добу. Далі ці картини будуть продані під час аукціону в просторі «Мир 2.0», а виручені кошти  підуть на підтримку ЗСУ.

melpomena3

Мета цьогорічної участі у  «Мельпомені Таврії» – підтримка фестивалю та його продовження попри війну. Адже фестиваль відбувається попри військову агресію, попри тимчасову окупацію Херсона.

Міжнародний театральний фестиваль «Мельпомена Таврії» проходить у Херсоні з 1999 року. За цей час у рамках фестивалю понад 200 театральних колективів з 20 країн світу показали більше ніж 450 вистав. Цьогорічний слоган фестивалю «Мельпомена Таврії – Голос Херсонщини».

melpomena2

 У травні театр імені Кропивницького відновив покази вистав і опублікував афішу на червень. 

Раніше «Гречка» пояснювала, як театр імені Кропивницького проводитиме вистави у разі повітряної тривоги.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама