Суспільство

Корегували обстріли і зливали позиції – у шести областях України викрили російських агентів (ФОТО, ВІДЕО)

 Автор: Ірина Требунських. 2438

В шести областях України викрили 19 агентів, які корегували обстріли по українським містам, а також «зливали» інформацію про українські позиції і супротив окупантам представникам російських спецслужб – серед яких і окупанти Криму.

SBU agent0

Як інформує Служба безпеки України, викриті агенти коригували ракетні обстріли українських міст, збирали інформацію про позиції ЗСУ та місця утримання російських полонених. Також вони збирали інформацію про українців, які підпільно протидіють загарбникам на півдні України.

«Групою керував агент фсб, який перебував на Херсонщині. Одержані розвіддані він передав представникам російських спецслужб, серед яких – радник так званого «голови Криму» Аксьонова», – повідомили слідчі.

Загалом СБУ затримала 19 агентів цієї мережі у Києві, Харкові, Одесі, Запоріжжі, Дніпропетровській і Вінницькій областях.

Під обшуків у затриманих знайшли:

  • зброю,
  • комп’ютерну техніку та засоби зв’язку з доказами злочинів,
  • прокремлівські агітаційні матеріали.

SBU agent zbroya1.2

SBU agent zbroya2

SBU agent zbroya3

Затримані російські агенти спілкувалися між собою через закриті телеграм-канали. Серед іншого вони передавали окупантам електронні карти з локаціями місць масового перебування людей, об’єктів критичної інфраструктури та українських військових.

SBU agent1

SBU agent2

Затриманим оголосять підозру. Зловмисникам загрожує до 15 років позбавлення волі або довічне ув’язнення.

Як повідомляла «Гречка», раніше на Кіровоградщині викрили мешканця Олександрії, якого підозрюють у підробці документів для виїзду чоловіків призовного віку за кордон.

Поширюйте

Коментуйте