Суспільство

Вибухотехніки з Кіровоградщини розміновували деокуповані території (ФОТО)

. 2047

Вибухотехніки поліції Кіровоградщини у складі зведених загонів розміновували деокуповані території Київщини. Нині фахівці вже повернулися до Кіровоградської області.

1 98

Як відбувалося розмінування територій повідомляє відділ вибухотехнічної служби поліції Кіровоградської області.

Упродовж трьох останніх місяців вибухотехніки брали участь у розмінуванні та зачистці Київської області від вибухонебезпечних предметів, які залишились після завершення бойових дій та звільнення захоплених територій від російських окупаційних військ.

Вибухотехніки обстежували місця тимчасової дислокації підрозділів збройних сил рф, аби виявити факти мінування таких об’єктів штатними інженерними боєприпасами та саморобними вибуховими пристроями на основі ручних гранат з подальшим їх знешкодженням.

4 35

Також зачищали місця розташування ураженої військової техніки противника, аби вилучити та знешкодити боєприпаси, які не розірвалися.

6 15

Загалом вибухотехніки Кіровоградщини виявили та знешкодили близько 7,5 тисяч вибухонебезпечних предметів.

5 18

Серед них – ручні гранати, постріли до ручних протитанкових та підствольних і автоматичних гранатометів, підривачі до інженерних боєприпасів та ствольної артилерії, мінометні міни, артилерійські постріли та снаряди зокрема калібром від 23-мм до 203-мм, реактивні вогнемети та протитанкові гранати, елементи реактивних снарядів, протитанкові керовані ракети, бойові частини некерованих авіаційних ракет та керованих ракет, елементи ракет тактичного ракетного комплексу, порохові заряди, протипіхотні та протитанкові міни.

7 12

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама