Суспільство

Понад 5,5 тисяч абітурієнтів області візьмуть участь у Національному мультипредметному тесті

 Автор: Валерія Жовтун. 1602

5 555 абітурієнтів Кіровоградської області візьмуть участь у Національному мультипредметному тесті, з них 151 – випускники з-поміж вимушених переселенців.

ZNO

Про це повідомляє пресслужба обласної військової адміністрації з посиланням на директорку обласного департаменту освіти та науки Ельза Лещенко.

«Національний мультипредметний тест – форма проведення вступного випробування на бакалаврат для здобуття вищої освіти в Україні, покликана замінити на один рік традиційні вступні випробування у форматі ЗНО. Формат складання тесту наближений до ЗНО, але без паперових носіїв і складної логістики», – каже Ельза Лещенко.

За її словами, під час одного тесту абітурієнти вирішуватимуть завдання з української мови, математики та історії України. Триватиме тест 120 хвилин. В області для його проведення облаштували 29 пунктів.

«Наші абітурієнти, які виїхали з України через війну за кордон, складатимуть тест загалом у 27 країнах світу. Найбільше таких випускників у Німеччині та Польщі. В Україні ж пункти здачі НМТ обов’язково мають укриття та систему оповіщення», – розповіла Ельза Лещенко.

Тестування проходитиме в три сесії:

  • основна: 18 липня-10 серпня;
  • додаткова: 16-20 серпня;
  • спеціальна: 12-16 вересня.

«Гречка» нагадує, освітня компанія в Кропивницькому оголосила про набір на безкоштовні підготовчі курси для випускників з проходження 

Поширюйте

Коментуйте