Суспільство

В області знайшли сауни й мийки, які крали воду

 Автор: Валерія Жовтун. 5954

«Дніпро-Кіровоград» вирахувало сауни, мийки, готелі й кафе, які за місяць сплачували за воду менше, ніж середньостатистична сім’я.

voda 4olovik

Про це повідомляє пресслужба Кіровоградської облради з посиланням на в.о. гендиректора водного підприємства «Дніпро-Кіровоград» Олександра Пісного.

За результатами перевірки підприємство вже повідомило про факти крадіжки води до прокуратури та поліції. За словами пана Пісного, нині чекають на реакцію правоохоронців.

«Результати нашого моніторингу показали, що фактично відбуваються крадіжки води в особливо великих обсягах. Якщо середньостатистична сім’я з двох дорослих і двох дітей, впродовж місяця використовує до 20 кубометрів води, то, наприклад, одна з мийок сплатила всього за 9 кубічних метрів цьогоріч у травні. У березні ще менше – за 4 кубометри. Ще один приклад – баня-сауна три роки поспіль систематично сплачує за 8,5 кубометра води щомісяця. І таких прикладів десятки», – каже Олександр Пісний.

Нині в обласному комунальному виробничому підприємстві працюють над тим, аби мінімізувати втрати води, забезпечити економію енергоресурсів, аби в результаті стримати зростання тарифів.

«Гречка» нагадує, «Дніпро-Кіровоград» віддасть під заставу нерухомість для виплати кредиту.

 

Поширюйте

Коментуйте