Суспільство

Студент коледжу з Кропивницького захистив дипломний проєкт з передової  (ФОТО)

 Автор: Валерія Жовтун. 29082

В окопі і під звуки вибухів – так студент Кропивницького інженерного фахового коледжу Центральноукраїнського національного технічного університету Олексій Трубілко  дистанційно захищав свій дипломний проєкт.

1 99

Про це повідомили у пресслужбі вишу.

«Заздалегідь перепрошую за якість відео та можливі сторонні звуки, – розпочав свій відео-захист дипломного проєкту студент четвертого курсу спеціальності «Комп’ютерна інженерія» Олексій Трубілко. – У хвилини відносного спокою, коли [ворог] зализує рани та рахує втрати, я записую це відео. Дозвольте представити вам дипломний проєкт на тему «Ультразвуковий пристрій вимірювання відстані». Актуальність даного проєкту полягає у його багатозадачності…».

Як зауважують у пресслужбі університету, сторонні звуки з’являться вже не першій хвилині відео. Це звуки вибухів. Олексій знаходиться на передовій.

Далі протягом майже 10 хвилин Олексій розповідає про роботу пристрою, якому присвячено його дипломний проєкт.

«Йому інколи доводиться одночасно захищати і диплом, і Україну», –  йдеться в повідомленні.

За словами заступника директора коледжу з навчальної роботи Віктора Зозулі, цьогоріч чимало випускників скористались правом на дистанційний захист, оскільки вони зараз знаходяться не у Кропивницькому. Серед них – Олексій Трубілко. Відео свого захисту він записав в окопах та надіслав до екзаменаційної комісії безпосередньо з передової.

Комісія заздалегідь отримала пояснювальну записку та креслення дипломного проєкту, а за день до захисту ознайомились із дипломним проєктом, тому могли оцінювати роботу, слухаючи запис виступу студента.

Дипломний проєкт Олексія екзаменаційна комісія оцінила на «відмінно».

«Гречка» нагадує, в Центральноукраїнському національному технічному університеті розповіли про плани розпочати навчання з серпня, а не вересня. 

Поширюйте

Коментуйте