Суспільство

На Кіровоградщині зареєстрували 11 проваджень щодо розкрадання гуманітарки

 Автор: Ірина Требунських. 8164

На Кіровоградщині станом на 23 червня було зареєстровано 11 кримінальних проваджень з приводу крадіжок гуманітарної допомоги. Водночас міністр внутрішніх справ Денис Монастирський назвав три області, в яких зафіксовано найбільше зловживань гуманітарною допомогою.

policia copy

Як повідомили в Національній поліції Кіровоградської області, провадження зареєстровані за заявами громадян.

«Зареєстровано 11 кримінальних проваджень з приводу крадіжок гуманітарної допомоги. З них за одним із фактів інформація підтвердилася», – пояснила речниця Нацполіції в області Віталіна Бевзенко.

Йдеться про чоловіка, який доставляв автівки під виглядом гуманітарної допомоги до Кропивницького. Тут, за версією слідства, підозрюваний продавав авто місцевому мешканцю.

Напередодні міністр внутрішніх справ Денис Монастирський зазначив, що в Україні загалом розслідують 247 кримінальних проваджень щодо розкрадання гуманітарної допомоги.

«Найчастіше шахрайство вчиняється щодо зборів коштів для придбання автомобілів для бійців. Ділки закуповують авто і продають їх в Україні за ринковою вартістю. Другий найпоширеніший варіант – закупівля товарів як гуманітарної допомоги та подальший їх продаж», – розповів він.

Міністр додав, що в країні лідируючими областями за шахрайством з гуманітаркою наразі є Київ та Львівська область, за ними йде Харківщина. Також у цьому переліку Денис Монастирський назвав і Кіровоградщину. Та за уточненою інформацією від головного управління Нацполіції в області, кількість випадків шахрайств справді дещо зросла, проте не щодо гуманітарки. Тож Кіровоградщини у цьому переліку насправді немає.

 «Гречка» нагадує, що Верховна Рада повертає мито на автомобілі, ввезені з-за кордону.

Поширюйте

Коментуйте