Суспільство

За співпрацю з Росією арештували майно ще одного підприємства на Кіровоградщині (ДОПОВНЕНО)

 Автор: Валерія Жовтун. 18711

Арештовані корпоративні права підприємства та об’єкти нерухомості вартістю понад 36 мільйонів гривень, які належать підприємству РФ.

 289989296 745436453556372 2806662543268210413 n

Про це повідомляє Кіровоградська обласна прокуратура.

Встановили, що власником 91% акцій підприємства є товариство, яке зареєстроване в країні агресорі та є активним учасником державних закупівель в Росії, в тому числі замовниками були підприємства Міністерства оборони РФ та  Росенергоатом. Крім того, вказані товариства постійно перебувають у фінансово-господарських взаємовідносинах, про що свідчать укладені контракти про постачання продукції та сировини.

Про яке підприємство йдеться у прокуратурі не уточнюють.

Аби зберегти майно для його подальшої конфіскації слідчий суддя задовольнив клопотання прокурорів про накладення арешту на корпоративні права та комплекс будівель, що належить товариству.

Триває досудове розслідування кримінального провадження за фактом привласнення бюджетних коштів в особливо великих розмірах за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України.

ДОПОВНЕНО: За даними департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції України, підприємство, на якому виготовляють офісне устаткування, діаграмні стрічки, газетний папір, папір ручного виготовлення та інший не крейдований папір або картки для графічних цілей. Кінцевим власником фабрики є громадяни РФ.

«Гречка» нагадує, нещодавно на Кіровоградщині арештували майно кар'єру з російськими власниками.

Фото Нацполіції 

Поширюйте

Коментуйте