Суспільство

Безпеку дитячих центрів та атракціонів перевірять в Олександрії

. 1212

Через нещодавній випадок травматизму в дитячому розважальному центрі «Пальма», в Олександрії створили робочу групу з перевірки дитячих ігрових кімнат, розважальних центрів та атракціонів.

dytyna

Про це повідомляє Олександрійська міськрада.

У зв’язку з випадком травматизму, розпорядженням міського голови створено робочу групу з перевірки квест-кімнат, ігрових кімнат, розважальних центрів та атракціонів.

«За останній місяць у цьому закладі було два випадки падінь дітей, які зазнали травм. Звернення від батьків до міської ради не надходили, але факт є. Тому для упередження ситуацій із травмування дітей створена відповідна робоча група, – каже профільний заступник міського голови Ірина Чемерис. – Із власниками закладу провели роботу, вони зреагували і вже виконали ряд робіт, аби надалі не допустити травмування дітей».

Відомо, що в громаді створять реєстр дитячих центрів і кімнат, аби далі обстежити ці заклади. Обстежувати такі заклади на предмет дотримання вимог законодавства у сфері охорони дитинства, захисту прав споживачів, охорони праці, протипожежної безпеки планують вже з цього тижня.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама