Суспільство

Технічний університет у Кропивницькому розпочне навчання у серпні

 Автор: Валерія Жовтун. 2122

Офіційно у Центральноукраїнському національному технічному університеті визначилися, що навчання стартує все-таки в серпні. Але це стосується не всіх студентів.  

ZNTU1

Про це повідомляють на сайті вишу.

Вчена рада ЦНТУ визначила дати початку навчання у 2022/23 навчальному році: 15 серпня, 1 вересня, 12 вересня та 3 жовтня. Різні категорії здобувачів освіти починатимуть заняття в різні дні.

Для студентів денної форми навчання ІІ, ІІІ, IV курсів освітнього рівня «бакалавр» та ІІ курсу освітнього рівня «магістр» (дворічний термін навчання) навчання стартує у понеділок, 15 серпня.

Для здобувачів освіти заочної форми навчання, – всі курси, – та для ІІ курсу освітнього рівня «магістр» денної форми (півторарічний термін) навчання в університеті розпочнеться в четвер, 1 вересня.

Оскільки перший етап зарахування до закладів вищої освіти на базі повної загальної середньої освіти цього року стартує лише 5 вересня, зарахування до ЗВО після коледжів та технікумів почнеться з 9 вересня, а набір до магістратури триватиме до 25 вересня, то:

  • понеділок, 12 вересня, починається навчальний рік для здобувачів освіти рівня «бакалавр» денної та заочної форм навчання, зарахованих на перший курс на базі повної загальної середньої освіти та на другий курс на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра або освітнього ступеня молодшого бакалавра;
  • понеділок, 3 жовтня, початок навчання для першого курсу здобувачів освіти освітніх рівнів «магістр» та «доктор філософії» денної та заочної форм навчання.

«Гречка» нагадує, новий навчальний рік у серпні розпочне педагогічний виш у Кропивницькому.

Фото з фейсбук-сторінки ЦНТУ

Поширюйте

Коментуйте