Суспільство

У Кропивницькому благодійники оголосили збір коштів на операцію для двох жінок

 Автор: Ірина Требунських. 1595

Благодійна організація «Дім Милосердя» збирає кошти на операції з корекції зору для 25-річної переселенки з Маріуполя та 75-літньої помічниці у безкоштовному хостелі.

ginku muloserdya

Допомогти благодійникам зібрати кошти на необхідні операції закликав небайдужих керівник «Дому Милосердя» Володимир Лєбєдєв. Він розповів про Наталію Шалаєву з Маріуполя, яка працювала фармацевтом і збирала собі гроші на операцію. Проте через напад Росії на її рідне місто була змушена рятуватися, тож приїхала у Кропивницький.

Благодійники змогли оплатити курс підготовки, але саму операцію потрібно проводити у столиці.

«На жаль, у нашому місті немає такого обладнання, тож треба їхати в Київ. Коштуватиме це все приблизно 35 700 гривень. Зі своєї сторони «Дім Милосердя» пообіцяв допомогти їй дати надію на краще», – написав він.

zir diagnostuka

Також потребує корекції зору 75-річна Людмила Олексіївна, яка живе і допомагає у безкоштовному притулку. Їй прописали курс лікування та також потрібна операція. «Вона за півтора роки, як живе у хостелі, прийняла тисячі людей, та через стрес від війни почала втрачати зір», – написав керівник благодійної організації.

zir diagnostuka babusya

Кошти на допомогу Наталі Шалаєвій та Людмилі Олексіївні можна перераховувати на картку «Дому Милосердя» 5168 7422 4226 3998. Уточнити деталі можна за телефоном: 073-007-007-8 (WhatsApp)

Поширюйте

Коментуйте