Суспільство

Директору кар'єра зі Світловодська оголосили про підозру у незаконному видобутку граніту

 Автор: Анастасія Дзюбак. 2582

Директору кар`єроуправління на Власівському родовищі у Кіровоградській області повідомили про підозру в незаконному видобутку копалин. Як повідомляє прокуратура Кіровоградської області, вважають що він наніс збитків на понад 80 мільйонів гривень, видобуваючи граніт з 2018 по 2019 роки.

DSR 290622 1

Розмір збитків підтверджено висновком судової екологічної експертизи.

Підозру оголосили за за ч. 4 ст. 240 Кримінального кодексу України (порушення правил охорони або використання надр, незаконне видобування корисних копалин, вчинене організованою групою). За скоєне передбачено покарання - позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.

Примітка, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Нагадаємо, також люди роками скаржаться на роботу гранінтного кар'єру, який знаходиться між Кропивницьким і Соколівською громадою. У нього спецдозвіл на користування надрами також закінчився у 2017 році. 

 

 

Поширюйте

Коментуйте