Суспільство

Чотири громади Кіровоградщини повідомили про загибель земляків на війні

. 15549

Про загибель захисників у боях проти російських загарбників повідомили у Кропивницькій, Первозванівській, Аджамській і Кетрисанівській громадах.

zahunyv

У Кропивницькому 30 червня відбудеться церемонія прощання із загиблими на війні проти російських загарбників військовими. Містяни прощатимуться із солдатом Ігорем Коломійцем, молодшими сержантами Євгеном Ауліним і Сергієм Душейком, а також старшим сержантом Володимиром Кутовим.

Ще на початку повномасштабного вторгнення Володимир Кутовий віддав власний автомобіль на потреби ЗСУ та сам пішов до військкомату. Чоловік загинув у Донецькій області під час ракетного удару. Без батька лишилися дві доньки.

kutovuy

Церемонія прощання із захисниками у Кропивницькому відбудеться 30 червня о 10:00 на Алеї почесних воїнських поховань Далекосхідного кладовища.

Раніше, 28 червня, у Кропивницькому провели в останню путь молодшого сержанта, командира стрілецького відділення Сергія Сердюка і солдата, стрільця Геннадія Крюченка. Вони загинули у бою проти окупантів поблизу селища Борівське Сіверськодонецького району Луганської області.

Панахиду відслужив єпископ Кропивницький і Голованівський Православної церкви України Марк.

pohoron

Про смерть земляка Сергія Плахотніка повідомили у Первозванівській громаді. Захисник з Федорівки загинув, боронячи український народ.

Plahotnik

Поклав життя за свободу України захисник з Веселівки Аджамської громади Анатолій Волошин. Односельчани провели його в останню путь сьогодні, 29 червня, утворивши живий коридор на знак пошани.

voloshun anatoliy

Стало відомо про втрату у Кетрисанівській громаді: у боях проти російської армії загинув Владислав Шапошник 1996 року народження з села Чарівне. «Світла пам’ять Герою, низький уклін родині Захисника», – написали у сільраді.

Shaposhnuk

Вічна слава і пам’ять Героям!

Поширюйте

Коментуйте


Реклама