Суспільство

Фірма ексдепутата-регіонала заборгувала міськраді Олександрії чверть мільйона

 Автор: Анастасія Дзюбак. 2479

Відновлення вільного доступу громадськості до даних Єдиного реєстру судових рішень повернуло можливість відслідковувати господарські спори, що попри війну мають місце на теренах області. Так в середині червня Господарський суд Кіровоградської області задовольнив позов Олександрійської міської ради до ПМП “Строймонтаж”. Відповідно прийнятого рішення фірма має сплатити на рахунок ради борг за користування землею у розмірі 259,7 тисяч гривень.

borg copy copy copy copy

Заборгованість виникла внаслідок невиконання підприємством умов договору оренди 1-го гектара землі, по вулиці 6-го Грудня, 140а. Договір діяв з вересня 2016-го по жовтень 2021-го року та передбачав передачу ділянки в оренду для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку. Як було встановлено під час судового засідання, за весь згаданий період підприємство не вносило необхідні платежі, що й спонукало раду спочатку розірвати договір, а згодом й подати до суду.

Як результат - позовні вимоги повністю задоволені, а ПМП “Строймонтаж” має внести до казни майже 260 тисяч гривень.
Єдиним власником Малого приватного підприємства “Строймонтаж” є Федір Шмаков, колишній депутат місцевої ради, що з 2010 по 2015 роки представляв “Партію регіонів” у міськраді. Очолює підприємство Денис Шмаков, власник ПП “Альфа-Плюс”, що спеціалізується на готельному бізнесі, та керівник двох ОСББ “Соборний-113” і “Соборний-117”.

Самого Федора Шмакова в Олександрії, окрім депутатської діяльності, знають як власника міні-готелю “У Федора”.

Поширюйте

Коментуйте