Суспільство

Почесний громадянин міста: на Кіровоградщині планують посмертно присвоїти звання лейтенанту ЗСУ

 Автор: Лариса Романюк. 12804

Учора, 1 липня, у Новоукраїнській громаді попрощалися з лейтенантом Збройних Сил України Костянтином Вєтровим.

 291346551 2628095060657572 3911083957252684411 n

Чимало добрих спогадів прозвучали на адресу покійного у промовах мами, шкільних друзів, побратимів по службі Костянтина під час прощальної церемонії, повідомили в міській раді.

«Він був патріотом своєї держави, він безмежно любив свою країну, безмежно кохав дружину і будував плани на майбутнє... Костянтин віддав своє життя  за інших… Ми ніколи не забудемо його щирої посмішки, ми завжди будемо вдячні за його подвиг, низько вклоняємось родині, обіцяємо, що його ім’я завжди буде в пошані у всієї нашої громади», – зазначила секретарка Новоукраїнської міської ради Людмила Вишневецька.

На черговій сесії Новоукраїнської міської ради винесуть питання щодо присвоєння Вєтрову Костянтину Олександровичу звання «Почесний Громадянин міста Новоукраїнка».

Довідково: Костянтин Вєтров народився у Новоукраїнці у 2000 році, навчався у ЗОШ №1. Закінчивши її із золотою медаллю, вступив до Одеської військової академії, у якій також мав значні успіхи у навчанні.

У ході протистояння воєнній агресії російської федерації лейтенант Збройних Сил України Костянтин Вєтров командував однією з груп військового загону, який нищив ворога на Півдні нашої держави.
Під час виконання бойового завдання на території Херсонської області отримав осколкове поранення ніг. Був доставлений до військового госпіталю, але 28 червня після проведеної операції він помер.

Раніше «Гречка» повідомляла, що Олександрійська і Новоукраїнська громади повідомили про загиблих в російсько-українській війні земляків.

Поширюйте

Коментуйте