Суспільство

Народний герой збирає гроші для ветерана, який пережив пекло війни

 Автор: Ірина Требунських. 2489

Народний герой України Вадим Довгорук закликав небайдужих підтриматати копійкою побратимів, які захищали український народ з 2014 року та тих, хто перебуває на фронті зараз.

pidtrumka ukrainskogo vijskovogo

Як пояснив Вадим Довгорук на своїй фейсбук-сторінці, йдеться зокрема про побратима, який захищав Україну від російських загарбників у 2014-15 роках. Після чоловік отримав інвалідність, тож знайшов цивільну роботу і оформив кредит на житло. Проте через повномасштабне вторгнення чоловік роботу втратив і вже не міг виплачувати кредит.

Раніше «Гречка» писала, як народний Герой України Вадим Довгорук збирає гроші на потреби побратимів-спецпризначенців.

«Людина пройшла пекло 14-15 років. Жив на пенсію в 4000 гривень, знайшов роботу. Після 24 лютого все рухнуло: залишився без роботи, але з кредитом у 200 000 грн», – написав Вадим Довгорук.

Через складнощі чоловік був за крок від самогубства. Та військовий підтримав побратима і взяв кредит, щоб перекрити борг. Наразі він звернувся до громадян із закликом підтримати захисників.

«Тепер маємо дуже немаленький борг. Також у хлопців є потреби і на фронті. Будь ласка, підтримуйте наших хлопців які захищали нашу землю з 2014 року – без вашої допомоги не обійтися», – закликав він.

Підтримати захисника можна будь-якими сумами на картку ПриватБанку 5168 7422 2567 8907 або через PayPal: vadimdovgoruk@gmail.com.

 

Поширюйте

Коментуйте